Okrasné školky

Školky se nácházejí na pravém břehu řeky Ploučnice v katastru Děčín -Staré město za bývalým Benarem, dnes firma AFC. Rozloha školek je cca  5,5 ha  včetně zasklených ploch. Nadmořská výška je 135 metrů nad mořem. Pozice GPS - 50°46'13.2564" N, 14°13'47.4456" E.

            Středisko se zabývá výrobou keřů a konifer v počtu kusů 10 000 ročně a výrobou sadby květin a zeleniny v počtu 30 000 ročně. Středisko je velkoobchodní a rostliny nezasíláme. Malobchodní prodej je na prodejně Azalka. Pro drobné spotřebitele nabízíme velké balové rostliny na objednávku s možností vybrání přímo na poli. Prodej balových rostlin probíhá Březen- Květen a Září -Listopad. Platby přijímáme pouze v hotovosti, u stálých odběratelů možnost platby fakturou.

Pro firmy a obce zajišťujeme osazování letničkových truhlíků, či napěstování Vámi požadovaných rostlin. ( Provádíme například osazování nádob pro město Česká Kamenice. )

Jsme členem Svazu školkařů ČR. www.svaz-skolkaru.cz/.

            Rostliny, knimž se váže poninnost registrace osob podle § 7 odst.1 zákona 147/1996 Sb. o rostlinolékařské péči,  ve znění pozdějších předpisů, byly podrobeny soustavné rostlinolékařské kontrole ve smyslu § 7c zákona a jsou opatřeny rostlinolékařským pasem dle § 7e zákona.